MENU

O nás

ABAT interiér

Firma ABAT interiér byla založena v roce 1990. Od počátku se zabýváme především zakázkovou výrobou nábytku převážně z masivního dřeva na míru, dále výrobou dveří, schodišť a kuchyní. Také provádíme rekonstrukce a restaurování dřevěných prvků historických objektů. V obou těchto oblastech máme značné zkušenosti jak z tuzemských, tak i zahraničních zakázek. V roce 2011 jsme v souvislosti s rozšířením obchodní činnosti přestěhovali naši prodejnu z již nevyhovujících prostor do nové budovy v Praze 5 na Zličíně.

Vzorkovna židlí, stolů a křesel

V naší vzorkovně Vám nabízíme vysoce kvalitní židle, stoly a křesla od zahraničních výrobců a též nábytek do celého interiéru vlastní výroby ABAT, dále vysoce kvalitní interiérové dveře a zárubně – jednak vlastní výroby ABAT, převážně z masivu, dále od předního německého výrobce PRÜM a slovinského LIPBLED, celoskleněné dveře od firmy STYLUS, vše doplněné o kování TWIN a M&T. Nabízíme také rakouské přírodní podlahy TILO z masivu, dýhy, lina, korku a vinylu, které navíc umožňují obklad schodišťových stupňů ve stejném povrchu jako podlaha. Zábradlí a schodiště všech typů a to i samonosná, dále obklady schodišťových stupňů z masivu od naší firmy ABAT a vysoce kvalitní dětský a rostoucí nábytek tradičního německého výrobce PAIDI.

Výhody židlí a stolů ABAT

Spojením dodavatelů nejvyšší kvality a našich, případně Vašich návrhů s vlastní truhlárnou Vám můžeme nabídnout „něco navíc“, než je jen běžný prodej. Dokážeme vyjít vstříc prakticky všem Vašim představám o designovém a příjemném vybavení interiéru. Při výběru zboží a služeb z naší nabídky máte záruku, že získáte dlouhodobou užitnou a estetickou hodnotu, vysokou kvalitu zpracování, odolnost, spolehlivost a moderní nadčasový design.

Máte zájem? Kontaktujte nás...
Adresa showroomu
ABAT Interiér
K metru 4
15000, Praha 5 - Zličín
Otevírací doba
Po-Čt 10:00-17:00
10:00-16:00
Fakturační údaje
Miroslav Procházka - ABAT-INTERIER
Vranská 867/20
14200, Praha 12 - Kamýk
IČ: 41729684
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *
Co dalšího dělá ABAT interiér?

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.