MENU

ABAT interiér Duke

Moderní minimalistický stůl z masivu v kombinaci s nerezem

Konstrukce stolu, kdy jsou nohy uloženy v jeho okraji umožňuje, při správně zvolené délce stolu vždy dostatek místa pro stolující, nohy stolu nikdy nepřekáží.  Stůl může být jak ve variantě pevné tak rozkládací, která umožní prodloužit délku o 500 mm na každé straně Při rozkládání se vysouvají přídavné desky na každé straně stolu, stále jsou zachovány minimalistická linie stolu.

Stůl DUKE dodáváme v šířkách od 800 do 1 100 mm a délce 1 600 – 3 000 mm. Základní varianty jsou z buku, dubu a ořechu na přání javor nebo jasan případně tropické dřeviny. Na povrch stolu může být použito sklo, případně keramická deska jak na celou plochu nebo její přídavné části. Možná varianta bez nerezu. Stůl i při využití široké škály typů rozměrů a moření, poskytuje vždy vysokou pevnost a stabilitu.

Specifikace stolů ABAT

Stoly ABAT z masivu jsou postaveny z kvalitního dřeva, individuálně vybraného pro každou zakázku. Důraz je kladen právě na jedinečnost a originalitu každého stolu. Bezkonkurenční rozkládací mechanismy  od předního německého výrobce zaručují bezchybnou funkci po celou životnost stolu. Povrch lze zakončit  hladkým  broušením,  jemným strukturováním nebo hrubším drásáním. Pro konečnou úpravu lze volit mezi tvrdým voskovým olejem nebo lakem.

cena od
21 700 Kč
bez DPH
Mám zájem
←  Všechny produkty
Máte zájem? Kontaktujte nás...
Adresa showroomu
ABAT Interiér
K metru 4
15000, Praha 5 - Zličín
Otevírací doba
Po-Čt 10:00-17:00
10:00-16:00
Showroom ABAT interiér je z důvodu čerpání dovolené do 8.7. 2022 zavřeno, Děkujeme za pochopení
Fakturační údaje
Miroslav Procházka - ABAT-INTERIER
Vranská 867/20
14200, Praha 12 - Kamýk
IČ: 41729684
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *
Co dalšího dělá ABAT interiér?

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.